Çift Taraflı 3 Kişilik Koltuk Örtüsü

Evlerimizde en fazla kullandığımız koltuk türleri 3 kişilik koltuklardır. Daha rahat oturabilmek hatta üzerinde biraz uzanabilmek için oldukça kullanışlı mobilya ürünleridir. Kullanmış olduğumuz tüm koltuk takımları için çeşitli örtüler kullanmaktayız. Çift taraflı 3 kişilik koltuk örtüsü modelleri daha rahat kullanım sağlamakta ve çift taraf özelliği ile farklı desenlerde kullanılabilmektedir.

Kılıf Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Evlerin dekorunu tamamlayan ve ilk göze görünün ürünler koltuklardır. 3 kişilik koltuklar büyük ölçülü olduğu için oda içerisinde geniş yer tutar ve dekor için büyük önem taşır. Bu koltuk için kılıf seçerken evin duvar rengi, zemin kaplama rengine göre renk ve desen seçimi yapılmalıdır. Çift taraflı örtülerde her iki tarafın renk ve deseni farklı olabilir.

Örtünün Faydası

Koltukların üzerine örtü serilerek kullanılması koltuğun ömrünü uzatacaktır. Temizlik işleri daha kolay olacaktır. Çift taraflı örtüler arada bir yön değiştirerek örtünün yıpranmasını geciktirecektir.

Örtü Özellikleri

Çift taraflı koltuk örtüleri, içi elyaflı yumuşak kumaşlardan üretilmektedir. Bu örtüler elde ya da makinada rahatlıkla yıkanabilmektedir. Evlerde çocuklar ve evcil hayvanlardan koltuklarınızı koruyacaktır.

 

 

Çift Taraflı 3 Kişilik Koltuk Örtüsü
Etiketlendi: