Kanepe Örtüsü Modelleri

Kanepe Örtüsü Modelleri, Ev dekorasyonunda kanepeler en çok kullanılan ve eskiyen eşyalardır. Özellikle oturma odalarında bulunduğu için daha sık kullanılmakta. Bazen yatak bazen televizyon izlemek amaçlı evde bulunan kişilerce farklı farklı kullanılır. Bu kadar kullanılan kanepeleri temiz tutmak ayrı bir çaba gerektirir. Bayanların iş yükünü artırır.

Kanepeleri Koruma Altına Alma

Firmamız tarafından satılan kanepe örtüleri bayanların iş yükünü ortadan kaldırır. Kanepelerin temiz ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Kanepe modellerine uyumlu olan örtüler kaymaz ve kir tutmaz. Makinada 30 derecede yıkanır, temizlenir ve hemen kuruyarak yeniden kullanıma hazır hale gelir. Böylelikle kanepelerin kirlenmesini engeller, kanepelerin kumaşları ilk günkü gibi yeni kalır. Sıvı, katı ve diğer döküntüleri sızdırmaz.

Koltuk Örtüsü Modelleri Nelerdir?

Özellikle kalabalık ailelerde kanepe örtüleri kanepelerin korunması açısından gereklidir. Örtülerin model ve desenleri kanepelerin orjinal hali gibi bir görünüm sağlar. Fırfırlı, lastikli çeşitleri ile tek ya da takım olarak satılan kanepe örtüleri üstelik renk renk.

Koltuk Örtüsü Uygun Fiyatlar

Tüm kanepe modellerine uygun olan örtüler üstelik firmamızda gayet uygun fiyata satılır.

Kanepe Örtüsü Modelleri
Kanepe Örtüsü Modelleri

 

 

Kanepe Örtüsü Modelleri
Etiketlendi: