L Koltuk Örtüsü

Koltuk örtüsü seçerken koltuğun kendi kumaşı gibi durması önemlidir. Aynı zamanda kullanılan kumaş kir göstermemeli ve kaliteli olmalıdır. Kumaş kalitesi iyi değilse ve naylon karışımı içerirse ne kadar tutucu dikilirse dikilsin kayma yapar.

Koltuk Örtüsü Kumaşları Nasıl Seçilir?

Kumaş seçimi son zamanlarda koltuk kumaşına uygun olarak seçilir. Kadife, süet, tay tüyü kumaş sıklıkla tercih edilir. Bu tür kumaşlar daha şık görünür ve kullanışlıdır. Tay tüyü kumaşlar leke tutmaz ve temizliği daha kolaydır.

L koltuk Örtüsü Ölçüsü Nasıl Alınır?

Koltuk örtüsü diktirmek istiyorsanız ölçüyü terziye aldırmanız çok daha sağlıklı olur. İnternet üzerinden dikim işlemi yaptıracaksanız ölçülerin nasıl alınacağını firmalar size anlatır. Koltuk boyu, eni, kolçakların uzunluğu, koltuk arka boy uzunluğu gibi bir takım ölçüleri alarak dikim işlemi yapılır.

Bürümcük Modeller

Bürümcük modeller çok uygun fiyatlı koltuk örtü modelleridir. Renk seçeneğinin çok olması ve fiyatının ucuz olması bu modele rağbeti arttırmıştır. Bürümcük modelleri hazır olarak da alabilirsiniz. Hemen hemen her koltuğa likrası sayesinde uyum sağlar.

L Koltuk Örtüsü
Etiketlendi: